![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення 23 січня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад.
Під час засідання розглянуті наступні питання: про стан роботи зі зверненнями громадян в управлінні праці та соціального захисту населення; інформація про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати; дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці; стан нормування праці на підприємствах міста Южноукраїнська; про виконання міської Програми зайнятості населення міста Южноукраїнська на період до 2017 року за 2013 рік; про результати атестації робочих місць за умовами праці за 2013 рік; про затвердження рішення комісії оперативного реагування № 1,2; про затвердження списку отримувачів та складу щомісячного продовольчого набору на січень 2014 року; про затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору на січень 2014 року; про затвердження списку пільговиків на «соціальний пакет» КТБ «Квант» на 2014 рік; про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на лютий 2014 року; про співпрацю управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради та аптеки ДП «Аптека №6» ДАК «Ліки України».
На колегії розглянуті всі питання та прийняті відповідні рішення.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...