![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
23 січня 2014 року відбувся особистий прийом міського голови. На прийомі були присутні перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, начальник Южноукраїнського міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області Олександр Довганюк, начальник відділу правової роботи, квартирного обліку та приватизації юридичної служби Южноукраїнської міської ради Ірина Сезоненко, начальник відділу архітектури та містобудування Южноукраїнської міської ради Христина Ічанська, начальник відділу земельних відносин та екології Южноукраїнської міської ради Юлія Герасименко, начальник відділу з призначення пенсій управління пенсійного фонду України в м. Южноукраїнська Наталя Кравченко, державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації обєднань громадян реєстраційної служби Южноукраїнського міського управління юстиції у Миколаївській області Олена Козуля та директор комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Зінаїда Гульман. Під час прийому звернулися мешканці міста з питанням щодо порушення громадського порядку та функціонування, на думку заявника, гральних автоматів за адресою: проспект Леніна, 31, виділення земельної ділянки, благоустрою території міста (забудова кварталу № 6) та щодо отримання довідки КП ЖЕО для оформлення пенсії. На деякі питання відповідь була надана під час прийому, на інші питання відповідь буде надана у передбачений Законом України «Про зверненнями громадян» термін.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...