![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
В учбово-тренувальному центрі ЮУАЕС завершено черговий плановий навчальний цикл для оперативного персоналу. Його особливістю стало те, що практичні заняття 85 оперативників третього енергоблоку проходили на модернізованому повномасштабному тренажері (ПМТ)*. В процесі реконструкції, яка завершилася у вересні минулого року, на ньому було виконано модернізацію моделюючої системи і замінено головний моделюючий комп'ютер. Це дало можливість розширити спектр модельованих режимів, у тому числі включити до складу ПМТ модуль важких аварій, що дозволяє імітувати процеси, які відбуваються під час важкого ушкодження активної зони реактора. На сьогодні ПМТ третього блоку за спектром можливостей - найдосконаліший в Україні.
З 13 до 24 січня ПМТ-3 проходить гарантійне обслуговування. Ця планова процедура передбачена проектом модернізації. Її виконують представники підрядних організацій, які брали участь у реалізації проекту: "GSE Power Systems Ins" (США), "ІТ-Славутич" (Україна), МІФІ (Росія), GET (Росія).
Під час візиту обговорюються також плани щодо майбутньої реконструкції повномасштабного тренажера першої черги АЕС, на якому початкову підготовку та планові заняття з підтримки кваліфікації проходить оперативний персонал першого та другого енергоблоків.
* Повномасштабні тренажери (ПМТ) 1-ї та 2-ї черг АЕС є аналогами блочних щитів управління (БЩУ) енергоблоків. Тут проходить навчання увесь оперативний склад БЩУ трьох блоків. На ПМТ проводяться навчально-тренувальні заняття, протиаварійні, індивідуальні, а також позапланові тренування оперативного персоналу.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...