![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Відповідно до плану заходів щодо відзначення Дня Святого Миколая 19 грудня у закладах освіти міста відбулися театралізовані привітання учнів, конкурси малюнків, свята, випущено тематичні стіннівки.
У центрі дитячої та юнацької творчості для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку проведено театралізовано-розважальну програму «Підкова щастя». Близько 100 малюків, які були присутні на святі, отримали масу задоволення та символічну «Підкову щастя».
У станції юних техніків відбулася тематична виставка-ярмарок робіт вихованців гуртків. Вручено подарунки від Святого Миколая дітям-інвалідам, організовано виставку малюнків «До нас завітав Святий Миколай, свято «З Миколаєм вас, малята» для учнів початкових класів школи №3.
Проведено радіогазету «До Дня Святого Миколая» у школі №2; привітання та вручення солодощів від батьківського комітету, театралізоване свято «Місяць засурмив в ріжок: Миколай йде до діточок», конкурс малюнків «Забілів снігами гай, їде Святий Миколай» у гімназії; виставку малюнків та творчих робіт до Дня Святого Миколая, привітання зі святом дітей-інвалідів, мешканців центру соціально-психологічної реабілітації дітей та учнів школи №4; театралізоване привітання учнів початкових класів школи №1.
Всі заходи організовано на належному рівні. Діти ознайомилися із самобутніми національними традиціями святкування новорічних свят, проведення народних обрядів та змістовно провели дозвілля.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...