![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
17 грудня відбулось засідання громадської ради при міському голові. У ході зібрання розглянуто питання щодо розвитку освіти м. Южноукраїнська. Члени громадської ради схвально відгукнулись про рівень розвитку освіти, який існує на сьогодні. За останні десять років галузь освіти зазнала істотних змін на краще. Поступово покращується матеріально – технічна база закладів, здійснюються ремонти приміщень, замінюється технологічне обладнання, покращується соціальний захист учасників навчально – виховного процесу. І, як результат, з кожним роком збільшується кількість переможців міжпредметних олімпіад, конкурсів, фестивалів серед дітей, результативність учасників ЗНО, конкурсів серед навчальних закладів.
Члени громадської ради прийняли рішення звернутись до міського голови, депутатського корпусу з проханням підтримати галузь освіти у реалізації поставлених завдань та у вирішенні проблем, що залишились.
Ще одним питанням, з якого радились члени громадської ради, стала пропозиція Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та збройних сил Організації ветеранів України щодо зміни назв меморіального комплексу, площі біля нього, та міського музею. Члени ради ветеранів неодноразово звертались до міського голови з такою пропозицією. Було запропоновано внести у назви цих об'єктів такі зміни:
Громадська рада при міському голові підтримала пропозицію щодо запропонованих змін у назвах цих об'єктів та рекомендувала міському голові винести це питання на розгляд постійних депутатських комісій Южноукраїнської міської ради.
У кінці засідання голова громадської ради підвів підсумки роботи ради за 2013 рік, членами ради намічено плани на 2014 рік.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...