![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» розмір пенсії залежить від страхового стажу та від суми заробітної плати, з якої сплачуються внески. Саме тому в місті спрямовано роботу на детінізацію трудових відносин. «Завдання влади – аби люди відчували, що влада опікується їх проблемами і вирішує їх на місцях. Метою соціальних ініціатив Президента України – є покращення стандартів життя громадян, їх добробуту та рівня соціального захисту, у тому числі забезпечення гідним місцем роботи та заробітною платою», - неодноразово зазначає заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна.
12 грудня відбувся спільний семінар Южноукраїнського міського центру зайнятості та управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради з роботодавцями міста Южноукраїнська. Головний спеціаліст відділу праці Кубальська Наталія довела до відома присутніх інформацію про переваги офіційного укладання трудових відносин, як основи соціальної захищеності працівника та роботодавця. У семінарі прийняли участь 10 роботодавців, серед яких розповсюджено буклети на тему «Трудовий договір - гарантія соціального захисту працівників».
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...