День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Кожна дитина в нашій країні народжується з певними талантами та здібностями. Завдання дорослих їх помітити та розвивати, зазначає в своїх соціальних ініціативах Президент України Віктор Янукович. Діти – це майбутнє нашої країни й на сьогодні організація реабілітації, соціалізації дітей-інвалідів займає одне з пріоритетних місць в Україні.
Одне з головних завдань міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в роботі з дітьми – інвалідами є сприяння розвитку їх здібностей, талантів, які дає природа.
З нагоди Міжнародного дня інвалідів, за підтримки міського голови Євгена Квасневського з 1 жовтня по 29 листопада проводився міський фотоконкурс «Зупинись мить, ти чарівна» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями віком від 10 до 35 років.
Метою конкурсу було формування світогляду у дітей та молоді з функціональними обмеженнями, виявлення творчо-обдарованої молоді, виховання у молодого покоління відчуття прекрасного через створення власноруч виконаних робіт.
7 юних учасників віком від 7 до 17 років представили на розгляд комісії 20 фоторобіт.
2 грудня відбулося підведення підсумків фотоконкурсу та нагородження переможців. Переможцями фотоконкурсу стали: Райляну Марія, яка посіла I місце за роботу – «Я і природа», II та III місце посіли Філіпова Ангеліна з роботою «Зупинись мить, ти прекрасна» та Зовтун Андрій з роботою «Шукаю друга».
Всі учасники фотоконкурсу нагороджені заохочувальними подарунками, які люб’язно надали підприємці міста Ковальова Тетяна, Ткач Володимир та депутат Южноукраїнської міської ради Коломієць Сергій.
3 грудня роботи юних фотохудожників будуть представлені на виставці у приміщенні палацу культури «Енергетик».
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...