![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Напередодні Міжнародного дня інвалідів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад 28 листопада завітали до гостинної родини Нікітенків, в якій виховується чудова дівчинка Анна. Сім’я поділилася своїми досягнення та проблемами, звернула увагу на те, що в місті є відділення для дітей з особливими потребами, у якому вони мають змогу отримувати реабілітаційні послуги та, що мабуть саме основне, можливість спілкуватися як дітям так і батькам.
В свою чергу Ярослава Нікітіна розповіла про заходи, які плануються провести у місті до Міжнародного дня інвалідів, та зазначила, що пріоритетним завданням міської влади є впровадження соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», створення умов для соціальної адаптації дітей з обмеженими фізичними можливостями. Так у вересні 2013 року відкрилося нове приміщення відділення соціальної реабілітації дітей – інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська», плануються святкові заходи до новорічних та різдвяних свят та інше.
Гості побажали родині здоров’я, оптимізму та вручили солодкі подарунки.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...