![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
21 листопада в Южноукраїнській гімназії №1 відбувся інтелектуальний диспут «Україна – ЄС» серед учнів даного закладу.
В заході були запрошені взяти участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна, представники управління освіти, викладачі гімназії.
Учні виховано та по черзі висловлювали свою власну обґрунтовану думку щодо різних аспектів і перспектив підписання угоди про Асоціацію між Україною та Європейським союзом. Цікаво було спостерігати наскільки старшокласники зацікавлені в розвитку власної країни та як важливо кожен з них ставиться до кроків, які б були спроможні поліпшити рівень життя на багатьох соціальних і економічних рівнях України.
Заступник міського голови Ярослава Нікітіна також поділилася своїми думками на тему «Україна – ЄС», зазначивши, що розвиватися і працювати треба починаючи з себе, переймаючи досвід більш розвинених країн, йти власним шляхом до кращого і комфортнішого життя.
Такий відкритий діалог з учнями сприяє налагодженню співпраці органів місцевої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки. Президент України Віктор Янукович ставить перед органами місцевої влади першочергові завдання з забезпечення ефективної взаємодії з інститутами громадянського суспільства. Керуючись такими соціальними ініціативами і був проведений даний захід.
Вислухавши всі точки зору, інтелектуальний диспут «Україна – ЄС» було завершено на позитивній ноті і вірі в світле майбутнє, яке ми можемо побудувати власними силами.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...