Перші змагання «Юніор FPV» у громаді
Майбутнє технологій створюється тут і зараз! У Станції юних техніків відбулася знакова та неймовірно...
Res --> 1
Велична і свята, моя ти Україно,
Лише тобі карать нас і судить
Нам берегти тебе, Соборну і єдину,
І нам твою історію творить
Ліна Костенко
22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня 1919 року проголосили акт злуки Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, тобто створення єдиної незалежної України. Акт Злуки - це споконвічна мрія українського народу про незалежну, соборну національну державу. Він є могутнім виявом волі українців до етнічної й територіальної консолідації, свідченням самоідентифікації, становлення політичної нації.
З метою зацікавленості до поглибленого вивчення історії, культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності педагогами закладів освіти проведено різноманітні пізнавальні заходи, під час яких згадували історію виникнення свята, історію українських державних символів, грали українські народні ігри, співали українських пісень, виготовляли листівки, браслети, обереги.
Для учнів середньої і старшої школи та вихованців закладів позашкільної освіти проведено тематичні виховні години «День Соборності України», «Україна: єдина, соборна і незламна», «Єдина Україна: подорож сторінками історії», «Значення Акта Злуки для сьогодення». Діти взяли участь у онлайн марафоні «Від заходу до сходу», віртуальному флешмобі «Наші серця для України», акції «Живий ланцюг єдності», інтерактивному онлайн уроці «Соборність України: від ідеї до сьогодення», онлайн-заході освітнього центру Верховної ради до Дня Соборності України, розгадували кросворди та вікторини тощо. У бібліотеках закладів загальної середньої освіти створені виставки літератури «Соборність України в історичних джерелах та документальних фактах».
Наше сьогодні визначає наше майбутнє. Тож єднаймося, бережімо, плекаймо й шануймо! Добрими справами й з вірою в краще розбудовуймо нашу Державу, і нехай єдність завжди буде нам орієнтиром.
Рука до руки. Плече до плеча. Сильні разом.
Віримо у майбутнє України. Разом до Перемоги!

















Майбутнє технологій створюється тут і зараз! У Станції юних техніків відбулася знакова та неймовірно...
З метою забезпечення безперебійного електропостачання та створення безпечних умов для перебування ді...
Проєкт Dovidka.info Центру стратегічних комунікацій у співпраці з АТ «Укрзалізниця» та М...
Сьогодні на базі Південноукраїнського ліцею №5 відбулося урочисте відкриття пришкільного табору &laq...
1 червня Центр дитячої та юнацької творчості відкрив на базі Південноукраїнського ліцею №1 імені Зах...
Останній дзвоник — це символ завершення напруженого навчального року та довгоочікуваний старт...
3 страхи, які найчастіше заважають дітям і молоді виїхати з окупації — це страх мобілізації, с...
28.05.2026 року з 15.00 до 17.00 управління освіти імені Бориса Грінченка Пів...
22 травня 2026 року на спортивному майданчику Південноукраїнського ліцею №1 імені Захисників Вітчизн...
Літні канікули — це чудова пора для відпочинку, подорожей, активних ігор та нових вражень. Про...