![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках Національної кампанії «Стоп насильству!» продовжує розпочату традиційну щорічну акцію «16 днів проти насильства».
З метою популяризації позитивного іміджу родини, утвердження гендерної рівності, привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї фахівцем із соціальної роботи Кокошею Юлією проведено семінар на тему: «Профілактика жорстокого поводження у родині. Позитивна модель сім’ї» в Южноукраїнському міському центрі зайнятості. На семінарі йшла мова про особливості домашнього насильства, його види, фази фізичного насильства, типи жорстокого поводження з дітьми, про організацію та функціонування груп самодопомоги для жінок, які пережили насильство, відповідальність за вчинення насильства в сім’ї, запобіжні заходи проти насильства над дітьми. Також клієнти МЦЗ проінформовані про суб’єкти соціальної роботи, які здійснюють соціальну роботу з сім’ями, де вчинено насильство та надано інформацію щодо телефонів Національної «гарячої лінії» з питань протидії насильству та захисту прав дитини.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...