![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Започаткувавши проект «Діалог з країною» Президент України Віктор Янукович поставив завдання ретельно розглянути кожне проблемне питання, озвучене громадянами. І це стосується не лише звернень, що надійшли в рамках проекту, а й всієї системи зворотного зв’язку між громадянами та владою. Президент наголошує на необхідності модернізації системи роботи зі зверненнями.
11 листопада на телеканалі «Твій Всесвіт» відбувся прямий ефір з міським головою Євгеном Квасневським.
На початку ефіру міський голова коротко зупинився на проведеному 5 листопада звіті перед громадою міста та зазначив, що з 46 пунктів передвиборчої програми міського голови, на сьогоднішній день, виконано 24 пункти (52%); 8 пунктів (18%) виконані частково і продовжують виконуватись; 14 пунктів (30%) знаходяться на стадії організаційно-технічного опрацювання, фінансового забезпечення та проектування.
Євген Квасневський відмітив пріоритетні напрямки роботи, перспективи розвитку фізичної культури та спорту в місті; відповів на питання щодо вирішення житлово-комунальних питань, щодо тарифів на житлово-комунальні послуги, можливих шляхів вирішення проблеми житла в місті, залучення інвесторів, курсування маршрутного таксі в якості міського транспорту, шуму біля їдальні (б-р Курчатова, 2 та пр.Леніна,1), механізму надання відповідей через он-лайн приймальню офіційного сайту міста; відмітив вирішення питання освітлення вулиць Молодіжної та Набережної Енергетиків.
Наприкінці прямого ефіру міський голова наголосив на тому, що головне його завдання – вирішувати проблеми громадян та подякував депутатському корпусу, комунальникам та всім працівникам управлінь, відділів Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету за злагоджену роботу.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...