![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
31 жовтня у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулася 42 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського. В засіданні взяли участь 28 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Галина Поліканіна, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Судаков, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.
Міською радою затверджено звіт про виконання бюджету міста Южноукраїнська за 9 місяців 2013 року та внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2013 рік. Затверджено Тимчасовий порядок отримання дозволу на порушення об’єктів благоустрою, пов’язане з виконанням суб’єктами господарювання земляних і ремонтних робіт на території міста Южноукраїнська та надано згоду на захоронення біологічних відходів на кладовищі міста Южноукраїнська.
Депутатами міської ради затверджено в новій редакції Положення про Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Положення про комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» та внесено зміни до Положення про фінансове управління Южноукраїнської міської ради.
Голова постійної комісії міської ради Сергій Лунін доповів про роботу постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків, соціально-економічного розвитку та планування.
Також, прийняті рішення про приватизацію житла, зміну поштових адрес приміщень будинку №8 по вулиці Дружби Народів та з питань врегулювання земельних відносин в місті.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...