Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Запрошуємо на військову службу за контрактом
AA

Запрошуємо на військову службу за контрактом

 

Збройні Сили України поступово здійснюють перехід на комплектування військовослужбовцями за контрактом.

            На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу, у тому числі, можуть бути прийняті громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов'язані (особи, що проходили строкову військову службу або військову службу за контрактом), які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, придатні за станом здоров’я і віком від 18 до 40 років.

Є можливість проходити військову службу у м. Первомайськ, Миколаїв та інших населених пунктах України. За згодою і за умови відповідності визначеним умовам можна потрапити до Миротворчого контингенту. Створені умови для кар’єрного росту (можна навчатись у військових і цивільних навчальних закладах).

 

            В 2012 році в 2 рази було підвищено грошове забезпечення військовослужбовців, що займають посади у Військово-Морських Силах Збройних Сил, наземних авіаційних спеціалістів, що забезпечують безпеку польотів літаків та вертольотів, у військових частинах і підрозділах Повітряних Сил та Сухопутних військ Збройних Сил, у військових частинах і підрозділах високомобільних десантних військ та спеціального призначення Збройних Сил.

На даний час грошове забезпечення зазначених військовослужбовців за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу першого року служби складає понад 3500 грн.

            Щорічно в розмірах місячного грошового забезпечення виплачується грошова допомога на оздоровлення, а також матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.

            До того ж, залежно від інтенсивності та умов служби передбачені і виплачуються інші додаткові види грошового забезпечення.

            В перспективі подальше збільшення грошового забезпечення військовослужбовців.

            Законодавством України щодо військовослужбовців передбачено право вихіду на пенсію значно раніше ніж іншим категорія громадян. Таке право наступає після 25 років служби або за наявності страхового стажу 25 років, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

Здійснюється забезпечення контрактників безкоштовним обідом або грошовою компенсацією.

 

            В основному вирішено питання щодо надання кімнати в гуртожитку, мається право встати на квартирну чергу і через деякий час отримати житлове приміщення (квартиру).

            З питань прийняття на військову службу за контрактом звертатись до Южноукраїнсько-Арбузинського ОМВК (м. Южноукраїнськ, вул. Паркова, 5).

Читайте також

Южноукраїнська міська бібліотека. Іванівська бібліотека-філія. Майстер клас «Декор торта»

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

20 липня усі ласунчики святкують Міжнародний день торта. Цей кондитерський виріб – найпопулярн...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 19.07.2024

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Станом на 19 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, запобігання корупції, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...