Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Новації в Податковому кодексі у 2013 році
AA

Новації в Податковому кодексі у 2013 році

Нещодавно Южноукраїнською ОДПІ разом із відділом підприємництва та відділом земельних відносин та екології виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради проведено семінар за участю підприємців та юридичних осіб на тему: «Новації в податковому кодексі в 2013 році.» Платників було ознайомлено з особливостями запровадження нового проекту Державної податкової служби, спрямованого на вдосконалення та осучаснення подання податкової звітності власниками реєстраторів розрахункових операцій (РРО) шляхом надання до органів ДПС дротовими або бездротовими каналами зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій. Важливо те, що цей процес ще більше мінімізує безпосереднє втручання податківців у підприємницьку діяльність та вплив людського фактору.

Податківці акцентували увагу учасників заходу на тому, що з 1 січня 2013 року розпочалась кампанія декларування доходів за 2012 рік фізичними особами – підприємцями і громадянами. А також поінформували про те, що платники податків мають змогу заповнити декларацію про майновий стан і доходи у режимі реального часу й подати її мережею Інтернет, не відвідуючи податкові органи. Присутніх було ознайомлено з умовами подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку, оформлення документів для укладення договору на надання послуг ЕЦП та отриманням сертифіката відкритого ключа.

Фахівці Южноукраїнської ОДПІ звернули увагу присутніх на прийняті зміни, зокрема, такі, як звільнення від оподаткування протягом року операцій з продажу (обміну) одного з об’єктів рухомого майна (раніше ця ставка складала 1%), доходів від продажу продукції власного виробництва, які отримані при веденні селянського господарства на земельних ділянках до 2 га, про запровадження нового місцевого податку, а саме податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, про збільшення розміру мінімальної заробітної плати, а відповідно і збільшення надходжень в бюджет по єдиному податку для І-ІІ груп.
    

 

Читайте також

Очікувані зміни в рамках реформи

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...

Безпека під час відпочинку на воді

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку...