Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності регуляторних актів
AA

Повідомлення про оприлюднення звіту про повторне відстеження результативності регуляторних актів

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради проведено повторне відстеження результативності регуляторних актів –рішень Южноукраїнської міської ради від 29.12.2011 №414 «Про  затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська та пропорції її розподілу» та від 30.08.2012 №670 «Про внесення змін та доповнень до рішення Южноукраїнської міської ради від 29.11.2012 №414 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська та пропорції її розподілу».

Зі звітом про повторне відстеження результативності регуляторних актів можна ознайомитися з 07.02.2013 на офіційному сайті м. Южноукраїнськ за адресою www.yujnoukrainsk.mk.ua, в міській бібліотеці № 1 (пр-т Леніна, 5) та бібліотеці  ПК «Енергетик». 

Читайте також

Очікувані зміни в рамках реформи

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

Створення ліцеїв – це вимога реформи, яка триває в Україні, для впровадження профільної старшо...

Безпека під час відпочинку на воді

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку...