![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/a92b45b108dbc1bd5de57b1327434d2b.jpeg)
Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
Враховуючи значне погіршення погодних умов, для запобігання переохолодження дітей та з метою попередження нещасних випадків з дітьми, на виконання координаційної ради з питань захисту прав дітей при Миколаївській обласній державній адміністрації службою у справах дітей Южноукраїнської міської ради спільно з відділенням кримінальної міліції у справах дітей ЮУ МВ УМВС України в Миколаївській області організовано щоденне проведення позапланових профілактичних рейдів « Діти вулиці».
Рейдовими перевірками охоплені ринки, вокзал, сміттєзвалище, теплотраса та інші місця можливого збору неповнолітніх. Дітей, яким би загрожувала небезпека, не виявлено.
З метою виявлення та вилучення дітей з несприятливого середовища відвідуються сім’ї, в яких не забезпечені умови для нормального проживання та виховання дітей. Протягом тижня обстежено 12 сімей. Проводяться профілактичні бесіди, надається необхідна допомога, батьки попереджаються про відповідальність за неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей.
В комунальному закладі «Центр соціально – психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» працює служба «Телефон термінової допомоги дітям», на який можуть подзвонити мешканці міста та повідомити про дітей. які потребують підтримки та допомоги.
Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...