![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/a92b45b108dbc1bd5de57b1327434d2b.jpeg)
Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що у листопаді 2012 року в пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулась 161 особа не зайнята трудовою діяльністю, що на 5,8% менше ніж у відповідному місяці 2011 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян, 66,5% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 грудня 2012 року перебувало 610 осіб не зайнятих трудовою діяльністю, що на 8,7% менше порівняно з відповідною датою 2011 року. Із числа незайнятих громадян 69% складали жінки, 54,3% – молодь у віці до 35 років, 26,1% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційний статус безробітних на 1 грудня 2012 року мали 585 осіб (на 1 грудня 2011 року – 631 особа), з них 69,9% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних, 45 осіб раніше займали робітничі місця, 44 – посади службовців, 11 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 грудня 2012 року становив 2% середньорічної кількості населення працездатного віку (з січня 2012 року у чисельності населення працездатного віку враховано жінок віком 55 років).
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста, кількість вільних робочих місць та вакантних посад порівняно з минулорічним показником зменшилась на 38,2%, і на 1 грудня 2012 року становила 42 місця. Навантаження незайнятого населення на одну вільну вакантну посаду на 1 грудня 2012 року становило 15 осіб, що на 5 осіб більше ніж на відповідну дату 2011 року.
За сприяння державної служби зайнятості, у листопаді 2012 року було працевлаштовано 73 особи, що на 19,7% більше ніж у відповідному місяці минулого року. Рівень працевлаштування у листопаді 2012 року складав 9,8% та відносно відповідного місяця 2011 року збільшився на 2,2 відсоткових пункта.
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...