![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/a92b45b108dbc1bd5de57b1327434d2b.jpeg)
Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
25 грудня у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулася 31 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського. В засіданні взяли участь 29 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Галина Поліканіна, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, керуючий справами Юрій Телятник, керівники виконавчих органів державної влади, керівники комунальних підприємств, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації, мешканці міста.
Депутати міської ради затвердили Програму соціально-економічного розвитку міста Южноукраїнська на 2013-2015 роки, Програму розвитку малого і середнього підприємництва в місті Южноукраїнську на 2013-2014 роки, міську комплексну Програму «Турбота» на 2013-2017 роки, міську Програму з надання паліативної та хоспісної допомоги в місті Южноукраїнську на період до 2016 року, міську Програму реформування медичного обслуговування населення міста Южноукраїнська на 2013-2018 роки, міську Програму протидії захворюванню на туберкульоз у 2013 році, Програму поводження з твердими побутовими відходами на території міста Южноукраїнська на 2013-2020 роки, Програму розвитку дорожнього руху та його безпеки в місті Южноукраїнську на 2013 – 2017 роки.
Також, міська рада затвердила бюджет міста Южноукраїнська на 2013 рік.
Лічильна комісія 31 сесії міської ради: депутати Сергій Гур’янов, Сергій Снітков, Олег Вітковський (зліва на право)
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...