![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/a92b45b108dbc1bd5de57b1327434d2b.jpeg)
Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
Питання профілактики правопорушень, бездоглядності серед підлітків та попередження насильства у сім'ї розглядається на нарадах з педагогічним колективом, засіданнях загальногімназійного комітету та Ради гімназії №1, тематичних семінарах (ЮЗШ №2), на засіданні методичної комісії класних керівників (ЮЗШ №4).
У навчальних закладах організовано семінари, «круглі столи», конференції, виставки, огляди літератури з питань протидії торгівлі людьми.
У гімназії №1 проведено загальногімназійну лінійку з питань торгівлі людьми із залученням представників кримінальної міліції; консультації та роз'яснювальну роботу серед учнівської молоді з питань запобігання торгівлі людьми; вечір відпочинку «У колі дружної родини»; родинні свята «Міцна хай буде наша вся родина», «Шануй батька та неньку», «Якщо зміцніє хоч одна родина, міцніше стане й Україна»; диспут «Чи можна навчитися бути гарними батьками».
У ЮЗШ №2 організовано радіогазету «Як уберегтися від торгівлі людьми» та тематичну виставку «Викрадання і продаж людей». У ЮЗШ №1 заплановано проведення конференції з питань запобігання насильства в сім'ї.
Оновлено інформацію на стенді «Права дитини»; відбулися засідання за «круглим столом» «Протидія торгівлі людьми» (9,11кл), тематичні повідомлення на лінійці (ЮЗШ №4); семінар з питань протидії торгівлі людьми та боротьби з нею, ознайомлення учнів з відповідними актами законодавства (ЮЗШ №3).
За участю дітей, учнівської молоді та їх батьків проведено просвітницькі заходи з питань запобігання торгівлі людьми та боротьби з нею з метою зменшення ризику потрапляння до трудового та сексуального рабства.
Організовано заняття батьківського університету педагогічних знань, зокрема «Збереження здоров'я дітей – важлива умова їхнього різнобічного розвитку», «Дитячі страхи та їх подолання», «Психофізичний розвиток підлітків», «Свідомий вибір майбутньої професії. Роль навчального закладу та батьків у виборі професії»(гімназія №1); «круглий стіл» та бесіди на батьківських зборах «Увага! Торгівля людьми» (ЮЗШ №2); виготовлено буклети для учнів, батьків, учителів з питань запобігання торгівлі людьми та боротьби з нею (ЮЗШ №4).
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...