![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/a92b45b108dbc1bd5de57b1327434d2b.jpeg)
Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
В рамках Всеукраїнського тижня права, який проходив в Миколаївській області з 10 по 15 грудня, фахівцями із соціальної роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено ряд заходів.
У ЗОШ №1 для учнів 9-Б класу проведено виховне заняття на тему: «Юридична відповідальність дітей», під час якого діти дізналися про відповідальність, яка настає за протиправну поведінку.
На батьківських зборах, які відбулися у ЗОШ № 4, з матеріалів лекції на тему «Юридична відповідальність батьків за протиправні дії дітей», батьки дізналися про адміністративну та кримінальну відповідальність, яка покладається на батьків у разі неналежного виконання ними своїх обов’язків, та цивільну відповідальність, якщо шкоду завдають їх діти.
У КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» з дітьми фахівці Центру провели два заняття з елементами тренінгу. Для дітей 7-9 років - заняття на тему «Лечу на двох крилах, мов птаха», для дітей 10-18 років - «Знаю, поважаю, виконую». Цікаво і з захопленням, самостійно, впевнено діти визначили свої права та обов’язки й дізналися про відповідальність за свої негативні дії або бездіяльність.
Учасником засідання «круглого столу» під назвою «Діти та закон», яке відбулося у Южноукраїнському машинобудівному ліцеї, стала фахівець із соціальної роботи Явтушенко Наталія. На засіданні обговорювалися питання особливостей нового Кримінально-процесуального Кодексу України. Насамкінець учасники «круглого столу» визначили подальші шляхи подолання підліткової злочинності серед учнівської молоді.
Протягом тижня фахівцями Центру проведено 11 індивідуальних консультацій із сім’ями, які знаходяться у складних життєвих обставинах, а саме: «Відповідальність батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків» - охоплено 9 сімей; «Дотримання прав дитини» - охоплено 2 сім’ї; 1 особа проінформована з питань державних гарантій зайнятості.
Директор Южноукраїнського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді А.А.Дизик
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...