![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/a92b45b108dbc1bd5de57b1327434d2b.jpeg)
Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
У зв'язку з 70-ми роковинами початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни у закладах освіти проведено уроки пам'яті; тематичні екскурсії до музеїв; зустрічі з колишніми «підневільними робітниками»; оформлено тематичні виставки фотографій, документів, архівних матеріалів у шкільних музеях та куточках Бойової Слави; бібліотечні виставки «Ешелони у пеклі», «Пам'ять, відповідальність і майбутнє».
Учні гімназії взяли участь у конкурсі літературних творів «Юність на чужині»; організовано перегляд уривків з документальних фільмів про вивезення молоді до Німеччини на примусові роботи; «круглий стіл» «Економічне пограбування України. Остарбайтери»; конференцію «Насильне вивезення населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни»; 5-хвилинні повідомлення на уроках історії «Остарбайтерство як складова частина нацистського «нового порядку» в окупованій Україні».
Проведено уроки пам’яті, присвячені трагічним подіям та долям людей, які були насильно вивезені з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни, тематичні екскурсії до міського та шкільного музеїв (ЮЗШ №1).
Відбулися зустрічі учнів 1-11 класів ЮЗШ №2 з ветеранами Великої Вітчизняної війни, виховні години «Вивезення українського населення на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни» (5-8 кл.), екскурсія до етнографічного музею «Берегиня» (2-5 кл.); тематичні класні години та бесіди на уроках історії (ЮЗШ №3).
У ЮЗШ №4 оформлено тематичну інформаційну дошку, організовано зустріч учнів 5,9,10,11 класів з ветеранами, екскурсії членів гуртка «Пам'ять» до шкільного куточку Бойової та Трудової Слави та учнів 6 класу до музею Бойової Слави школи №1
Організовано патронажні заходи щодо надання соціально-побутової допомоги людям похилого віку, ветеранам Великої Вітчизняної війни.
Учні школи №4 надали соціально-побутову допомогу ветеранам у вигляді одинадцяти продуктових наборів.
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...