![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/a92b45b108dbc1bd5de57b1327434d2b.jpeg)
Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
11 грудня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії). Взяли участь: начальники відділів управління, представники від міського товариства інвалідів, комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Вела засідання Ельвіра Гехад.
Під час засідання розглянуті наступні питання: дотримання роботодавцями законодавства з питань оплати праці на підприємствах, установах та організаціях м.Южноукраїнська; про надання населенню перукарських послуг та послуг мобільних сходовим підйомником протягом року; про затвердження рішень комісії оперативного реагування № 30-31; про затвердження складу щомісячного продовольчого набору на грудень 2012 року; про затвердження списку отримувачів; про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на грудень місяць 2012 року; про виділення матеріальної допомоги з державного бюджету в грудні 2012 року; про затвердження списку відпочиваючих у відділенні соціально-медичних послуг на січень 2013 року.
За результатими розгляду питань: в грудні 9 осіб отримають щомісячні продовольчі набори на загальну суму 222,3 грн., 2 особи отримають в грудні разовий продовольчий набір на загальну суму 62,75 грн., виділено матеріальну допомогу з міського бюджету на грудень місяць 28 особам на загальну суму 7450 грн., 2 особи отримають матеріальну допомогу з державного бюджету на загальну суму 884 грн., 25 осіб відпочинуть у відділенні соціально медичних послуг у січні 2013 року.
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...