Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
3 грудня у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбувся святковий ранок «Повір у себе», присвячений Міжнародному дню інвалідів.
На святі були присутні міський голова Євген Квасневський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, директор територіального центру Олена Богачова, завідувач Южноукраїнської міської психолого – медико - педагогічної консультації управління освіти Оксана Сіроченко.
Вихованці центру дитячої та юнацької творчості та творчі колективи центру розвитку дитини «Гармонія» підготували цікаву та веселу програму для малюків відділення, які спостерігали та приймали активну участь у казкових розвагах, а святковий торт, ласощі та подарунки від ВП ЮУАЕС, підприємців та небайдужих жителів міста стали чудовим сюрпризом для малят.
У цей же день у Палаці культури «Енергетик» відбувся святковий вогник для інвалідів міста, присвячений Міжнародному дню інвалідів, організований управлінням праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради спільно з міським товариством інвалідів. На заході були присутні міський голова Євген Квасневський, який вручив Подяки активним членам товариства інвалідів, заступник начальника відділу соціального розвитку відокремленого підприємства “Южно-Українська атомна електростанція” Олександр Науменко, начальник управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Галина Вербицька.
Святковий настрій присутнім дарували творчі колективи Палацу культури «Енергетик».
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...