![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/a92b45b108dbc1bd5de57b1327434d2b.jpeg)
Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
20 листопада 2012 року в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії). Взяли участь: начальники відділів управління, представники від міського товариства інвалідів, громадської організації ветеранів, комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Вела засідання Заболотна Лариса.
Під час засідання розглянуті наступні питання: звіт про виконання заходів Програми зайнятості населення м.Южноукраїнська за 9 місяців 2012 року; звіт про безперешкодний доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями; про затвердження рішень комісії оперативного реагування № 28-29; про затвердження складу щомісячного продовольчого набору на листопад 2012 року; про затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору на листопад 2012 року; про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на грудень місяць 2012 року; про заохочення волонтерів до Міжнародного Дня волонтерів; про затвердження списку відпочиваючих у відділенні соціально-медичних послуг на грудень 2012 року.
За результатами розгляду питань: в листопаді 9 осіб отримають щомісячні продовольчі набори на загальну суму 244,8 грн., 1 особа отримає в листопаді разовий продовольчий набір на загальну суму 39,15 грн., виділено матеріальну допомогу з міського бюджету на грудень місяць 20 особам на загальну суму 6530 грн., 19 волонтерів міста отримають заохочення до Міжнародного Дня волонтера на загальну суму 1300 грн., 25 осіб відпочинуть у відділенні соціально медичних послуг у грудні 2012 року.
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...