![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що у жовтні 2012 року в пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулись 175 не зайнятих трудовою діяльністю осіб, що на 28,7% більше ніж у відповідному місяці 2011 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян, 71,4% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 листопада 2012 року перебувала 581 особа не зайнята трудовою діяльністю, що на 7,8% менше порівняно з відповідною датою 2011 року. Із числа незайнятих громадян 68,2% складали жінки, 55,1% – молодь у віці до 35 років, 26,5% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційний статус безробітних на 1 листопада 2012 року мали 562 особи (на 1 листопада 2011 року – 610 осіб), з них 69,9% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних, 43 особи раніше займали робітничі місця, 45 – посади службовців, 12 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 листопада 2012 року становив 1,9% середньорічної кількості населення працездатного віку (з січня 2012 року у чисельності населення працездатного віку враховано жінок віком 55 років).
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста, кількість вільних робочих місць та вакантних посад порівняно з минулорічним показником збільшилась на 10,9%, і на 1 листопада 2012 року становила 61 місце. Навантаження незайнятого населення на одну вільну вакантну посаду на 1 листопада 2012 року становило 10 осіб, що на 1 особу менше ніж на відповідну дату 2011 року.
За сприяння державної служби зайнятості, у жовтні 2012 року було працевлаштовано 84 особи, що на 15,1% більше ніж у відповідному місяці минулого року. Рівень працевлаштування у жовтні 2012 року складав 11,3% та відносно відповідного місяця 2011 року збільшився на 2 відсоткових пункта.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...