Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
З 12 листопада по 16 листопада на площі біля палацу культури «Енергетик» проходила щорічна міська благодійна акція «Дзвони наших сердець». Ініціатором акції є міський благодійний Фонд сприяння освіти «ХХІ століття» спільно з управлінням освіти Южноукраїнської міської ради. Метою проведення акції – виховання шанобливого ставлення до дітей з обмеженими можливостями, виховання толерантності, духовно – етичних якостей, рис колективізму, надання фінансової допомоги.
12 листопада о 10 годині відбулося урочисте відкриття акції «Дзвони наших сердець». Акція проходила під девізом «заповни кожну клітинку» . В акції взяли участь всі навчальні заклади міста, ВП ЮУ АЕС, Райффайзен Банк Аваль, отець Михайло та прихожани Храму Христа Спасителя, комунальні служби, мережі супермаркету АТБ, засоби масової інформації. Не залишилися байдужими і жителі нашого міста.
16 листопада о 15 годині волонтери акції та члени учнівського муніципалітету виконали почесну місію збору та передачі коштів для підрахунку. Працівники банку підрахували зібрані кошти серед яких виявлено паперових купюр – 9272, кількість монет – 29751 штука масою 71 кг 760 г .
19 листопада о 10 годині відбулося закриття акції, де Данилу Яковині та його батькам вручено сертифікат на суму 55226 грн. 38 коп. Маємо надію, що зібрані кошти допоможуть Данилкові здійснити найзаповітнішу мрію – зробити перші кроки самостійно. Щиро дякуємо всім, хто не залишився байдужим та зробив свій внесок в добру справу.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...