![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/a92b45b108dbc1bd5de57b1327434d2b.jpeg)
Заняття в літньому таборі "Лісова мавка"
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Res --> 1
Повідомлення
про
оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Южноукраїнської міської ради «Про
затвердження Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі
та переведення нежилих будинків і приміщень у жилі в місті Южноукраїнську»
Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Южноукраїнської міської ради «Про затвердження Порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі та переведення нежилих будинків і приміщень у жилі в місті Южноукраїнську», який розроблений відділом архітектури та містобудування виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради.
Підставою для розробки проекту є Житловий та Цивільний кодекси України, закони України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та відсутність єдиного функціонального механізму щодо порядку переведення жилих будинків і приміщень (квартир) у нежилі та переведення нежилих будинків і приміщень у жилі.
Проект регуляторного акту разом з аналізом регуляторного впливу з 26 листопада 2012 року оприлюднений на офіційному сайті міста Южноукраїнська (www.yujnoukrainsk.mk.ua), а також в бібліотеках (міської №1 та ПК «Енергетик»).
Термін, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції щодо вказаного проекту регуляторного акту, складає один місяць з дня оприлюднення даного проекту на офіційному сайті міста Южноукраїнська (www.yujnoukrainsk.mk.ua).
Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб необхідно надавати до відділу архітектури та містобудування виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради у письмовому вигляді за адресою: м. Южноукраїнськ, бул. Цвіточний, 9, кабінет №2 (контактний тел. 5-51-63).
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...