![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, їх об'єднань, юридичних осіб оприлюднюються розроблений управлінням економічного розвитку Южноукраїнської міської ради проект рішення Южноукраїнської міської ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів (майна) комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська».
Проект рішення Южноукраїнської міської ради розроблено з метою вдосконалити процедуру залучення на конкурсних засадах суб’єктів оціночної діяльності, які отримали сертифікат суб’єкта оціночної діяльності та запровадження відкритих методів регулювання майнових відносин.
Підставою для розробки проекту є закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», інші нормативно-правові акти з питань оцінки об’єктів (майна).
Проект регуляторного акту разом з аналізом регуляторного впливу та звітом про базове відстеження результативності з 16.11.2012 оприлюднено на офіційному сайті міста Южноукраїнська за адресою www.yujnoukrainsk.mk.ua, в міській бібліотеці № 1 (пр-т Леніна,5) та бібліотеці ПК «Енергетик».
З текстом проекту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися також у відділі комунальної власності управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради: вул. Дружби Народів,48, каб. № 13.
Термін, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції щодо вказаного проекту регуляторного акту, складає один місяць з дня оприлюднення даного проекту на офіційному сайті Южноукраїнська.
Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб необхідно надавати у письмовому вигляді за адресою: 55000, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, 48, тел. 5-52-21, факс 2-15-47.
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...