![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
З метою забезпечення гласності та відкритості в роботі податкової служби, встановлення партнерських відносин між платниками податків та органами влади Южноукраїнською об’єднаною державною податковою інспекцію разом з відділом підприємництва Южноукраїнської міської ради проведена зустріч з керівниками та бухгалтерами суб’єктів господарювання м.Южноукраїнська та Арбузинського району за участі Миколаївського територіального відділення асоціації платників податків України. На зустрічі було обговорено проблемні питання з питань оподаткування, новації та зміни до Податкового кодексу України. Особо цінним, було те, що семінар проводили практикуючі аудитори, які надали свій погляд на нові зрушення у податковому законодавстві та поради щодо правильного розуміння податкових норм закону.
Наталія Запорожченко, голова територіального відділення асоціації зазначила, що у 1998 році було створено громадську організацію «Асоціація платників податків України», основною метою діяльності якої став захист конституційних прав платників податків, а також сприяння створенню в суспільстві всіх умов для становлення та розвитку українського підприємництва. Вона зупинилась на напрямах діяльності Асоціації платників податків та запросила інших присутніх платників податків до вступу до Асоціації. Також, повідомила про результати спільно проведеного АППУ та ДПС України конкурсу „Сумлінні платники податків”, за результатами якого на регіональному рівні було нагороджено Южноукраїнське підприємство ДПТС «Квант» ПРАТ «Атомсервіс».
План спільних дій, який з року в рік підписується між Асоціацією та ДПС України, передбачає ряд заходів щодо поглиблення просвітницької та масово-роз’яснювальної роботи, реалізацію податкової політики щодо прозорості та відкритості у її діяльності, пошуки компромісу при вирішенні проблемних питань тощо.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...