![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
23 жовтня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Захисників Вітчизни №1 відбувся міжрегіональний науково-практичний семінар «Впровадження християнських цінностей і моралі шляхом викладання предмета «Основи християнської етики»
У семінарі взяли участь
· науково-педагогічні, педагогічні працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, представники Южноукраїнської міської ради, управління освіти Южноукраїнської міської ради, методисти районних (міських) методичних кабінетів (центрів), керівники загальноосвітніх навчальних закладів , учителі, які викладають факультативні курси духовно-морального спрямування;
· педагогічні працівники Київської та Запорізької областей;
· представники духовенства Миколаївської єпархії та Вознесенської єпархії Української Православної Церкви;
· члени Миколаївського обласного осередку Громадського об’єднання «Всеукраїнського Православного педагогічного товариства».
Метою заходу було формування морально-духовної життєвої компетентної особистості школярів засобами викладання курсів духовно-морального спрямування; презентація досвіду роботи у викладанні авторського курсу «Етика: духовні засади» в Українському коледжі ім.. В.О.Сухомлинського м. Києва.
В рамках семінару обговорювалися такі питання: духовне виховання особистості в контексті реалізації Державних стандартів початкової загальної середньої освіти; урок як цілісний творчий процес в умовах компетентнісної орієнтації сучасної освіти; запровадження у практику роботи навчальних закладів області нових форм і методів формування духовного світу особистості школяра; педагогічні прийоми духовно-морального розвитку особистості в навчально-виховному процесі; форми позакласної роботи в загальноосвітньому навчальному закладі; проведення практичних занять (уроків у Южноукраїнській гімназії №1, ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни, ЮЗШ №2 та майстер-класів учителів-методистів Українського коледжу ім. В.О.Сухомлинського м. Києва); відвідування культурної пам'ятки —храму Христа Спасителя.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...