![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
З метою розвитку та пропагування творчості місцевих авторів, організаційного та фінансового сприяння книговиданню та створення умов для розвитку писемної творчості 8 жовтня в палаці культури «Енергетик» відбулася регіональна пересувна виставка «Миколаївщина інформаційна» у місті Южноукраїнську.
Було підготовлено експозицію творів авторів Миколаївської області, де відвідувачі виставки мали змогу поспілкуватися з Дмитром Кремнем поетом, публіцистом, лауреатом Шевченківської премії і Вірою Марущак письменницею, членом Національної спілки письменників України, лауреатом обласної премії ім. М. Аркаса.
Проведено «круглий стіл» на тему «Актуальні питання розвитку інформаційних та видавничої сфер Миколаївської області» на якому запрошені - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальник управління молоді, спорту та культури Неля Захарко, письменники, журналісти, бібліотекарі системи Міністерства культури, бібліотекарі шкільних бібліотек, педагоги, старшокласники мали змогу обговорити проблеми вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Миколаївській області.
Для учнів Южноукраїнських шкіл, які цікавляться журналістикою, було проведено майстер-клас Вірою Марущак на тему «Підготовка інформаційного репортажу у сучасній журналістиці».
Без уваги не залишився і наш Южноукраїнський поет Олександр Удовиченко! За кошти міського бюджету було надруковано його нову збірку «Висока напруга», і її презентація відбулася в рамках проведення регіональної пересувної виставки «Миколаївщина інформаційна», де присутні мали змогу поспілкуватися з автором, привітати його та отримати в подарунок його книги з автографом.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...