![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Шостий рік поспіль Южноукраїнська міська спілка воїнів Афганістану проводить змагання зі спортивного орієнтування присвячені пам’яті Віктора Капацини, нашого земляка, який загинув під час несення військової служби у Афганістані. Організацію і суддівство самих змагань здійснювали тренери зі спортивного орієнтування ККСС «Олімп» на чолі з Антоніною Дяченко.
Змагання відбувалися на території Первомайського лісництва біля села Катеринка. Чудові краєвиди, сонячна тиха погода сприяли гарному настрою усіх учасників.
У змаганнях брали участь команди шкіл міста та гімназії. Перед початком змагань учасники пройшли пробну дистанцію. Досвідчені спортсмени пояснили новачкам як користуватися компасом, картою, орієнтуватися на місцевості і, найголовніше у цій справі, знаходити контрольні пункти – КП. Спочатку відбулось урочисте відкриття з підняттям Державного прапора України ( таку честь надано минулорічним переможцям – команді гімназії №1).
Після завершення змагань усіх спортсменів та керівників команд афганці пригостили справжньою військовою кашею, та смачним чаєм, приготовленими на вогнищі. Все виявилось дуже і дуже смачним!
Підведення підсумків відбувалось під час заключної лінійки. Переможцями в особистому заліку стали : Лужанський Владислав, Коняшина Альона ( І місце), Джус Владислав, Домбровська Валерія, (ІІ місце), Бабчук Ростислав, Прокопенко Ірина (ІІІ місце). Вони отримали грамоти та подарунки надані управлінням молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, а також право представляти місто на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування присвячених пам’яті воїна Афганістану Олександра Оніщука .
У командному заліку ІІІ місце посіла школа №2, ІІ місце - школа №3, І – гімназія №1. Команди нагородили дипломами та кубком за І місце.
На завершення змагань право спустити Державний прапор України надали команді – переможниці.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...