![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
20 вересня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії), в якому взяли участь представники від міського товариства інвалідів, громадської організації ветеранів, комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», начальники відділів управління. Вела засідання Ельвіра Гехад.
Під час засідання розглянуті наступні питання: звіт про роботу комісії з питань легалізації зайнятості населення, звіт про роботу відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів; про затвердження рішень комісії оперативного реагування № 20-24; про затвердження складу щомісячного продовольчого набору на вересень 2012 року; про затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору на вересень 2012 року; про затвердження складу разових продовольчих наборів до 75-ї річниці Миколаївської області; про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на жовтень місяць 2012 року; про затвердження списків відпочиваючих у відділенні соціально-медичних послуг на жовтень 2012 року.
За результатами розгляду питань: в вересні 9 осіб отримають щомісячні продовольчі набори на загальну суму 251,55 грн., 1 особа отримає в вересні разові продовольчі набори на загальну суму 37,25 грн., 10 осіб отримають продовольчі набори 75-ї річниці Миколаївської області на загальну суму 396,0 грн., виділено матеріальну допомогу з міського бюджету на жовтень місяць 12 особам на загальну суму 3620 грн., 25 осіб відпочинуть у відділенні соціально медичних послуг у жовтні 2012 року.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...