![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Довідка
про хід виконання в місті Южноукраїнську протягом ІII кварталу 2012 року
плану заходів із протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в Миколаївській області на 2012 рік
Здійснюється співпраця з молодіжними громадськими організаціями, лідерами шкільного самоврядування, проводяться спільні заходи, акції, укладаються договори про співпрацю. Проводяться молодіжні заходи: фестиваль хіп-хоп культури, конкурс «Голос Южноукраїнська», конкурс ді-джеїв.
У навчальних закладах продовжено роботу щодо проведення занять за темою «Національне розмаїття Миколаївщини».
У загальноосвітній школі I-III ступенів № 1 організовано бесіди «Ми різні, але рівні», «Релігійна толерантність», «Національне розмаїття Миколаївщини».
Тематичні уроки «Вільна людина у вільній державі»
У загальноосвітній школі I-III ступенів № 4 організовано роботу факультативу «Польська мова», «Англійська мова», вивчення англійської, німецької , французької, російської, української мов та культур народів-носіїв цих мов; вивчення предмету «Історія культури Миколаївщини», «Художня література», захист проекту «Наша багатонаціональна школа».
У загальноосвітніх навчальних закладах відбулися класні години, батьківські збори, бесіди на уроках етики, російської, української, зарубіжної літератури, географії та історії, психологами та соціальними педагогами проводиться індивідуальна робота з дітьми.
У гімназії № 1 відбулися бесіди «Будьмо толерантними; п’ятихвилинки на уроках історії та права «поважайте інших», «Конвенція ООН про права дитини»; виставка у бібліотеці «проблеми расизму у сучасному світі». Здійснюється формування світогляду учнів на основі етнічної та релігійної толерантності на уроках етики та християнської етики, вивчається історія, культура, звичаї, традиції різних народів та країн на уроках німецької, англійської, французької, російської мов; підготовлено інформацію соціально-психологічної служби для класних керівників на тему «Створення сприятливого мікроклімату в колективі з дітьми різних національностей».
У загальноосвітній школі I-III ступенів № 1 відбулися бесіди на уроках права «Вільна людина у вільній державі» та тематичні бесіди на батьківських зборах.
У загальноосвітній школі I-III ступенів № 2 проведено виховні години «Толерантність – шлях до миру» та семінар «Спілкуйся з відкритим серцем».
У загальноосвітній школі I-III ступенів № 4 організовано роботу факультативу «Польська мова», «Англійська мова»; вивчення предмету «Історія культури Миколаївщини», «Художня культура; заочну подорож країнами Європи.
На музейному комплексу «Козацької слави та військової техніки» для учнів загальноосвітніх шкіл міста, жителів та гостей міста організовуються експозиції, спрямовані на формування поваги до культури, звичаїв і традицій представників різних національностей. Організовуються екскурсії учнівської молоді до музеїв, виставок, де експонуються експозиції, спрямовані на формування поваги до культури, звичаїв і традицій представників різних національностей.
У міських бібліотеках періодично оформлюються тематичні книжкові виставки «Багатонаціональна Миколаївщина.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...