![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Засідання пройшло за головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, заступника голови робочої групи Ельвіри Гехад.
Станом на 19.09.2012 року робочими групами комісії з питань легалізації зайнятості населення проведено 33 рейдові обстеження, під час яких перевірено 221 суб’єкт господарської діяльності щодо оформлення трудових відносин з найманими працівниками. В ході перевірок виявлено 25 осіб без оформлення трудових відносин.
За результатами проведених рейдів усунено 20 порушень, а саме: укладено 11 трудових договорів, 7 працівників відмовилися від роботи, 2 працівника уклали цивільно-правові угоди, 1 порушення знаходиться на контролі, термін усунення порушення не настав.
По 4-х порушеннях повідомлено прокуратуру міста Южноукраїнська.
З початку року легалізовано заробітної плати – 9091,00 грн.
Протягом 3 кварталу 2012 року робота в даному напрямку була посилена, кількість перевірок збільшена у порівнянні з І півріччям зросла вдвічі.
Однією з проблем легалізації заробітної плати крім відсутності оформлення трудових відносин з працівниками ще і оформлення працівників на неповний робочий день при режимі роботи підприємства від 8 і більше годин, відсутність графіку змінності, вказаної перерви на обід, про виявлення такого виду порушень інформація буде надаватися до Територіальної Державної інспекції праці.
Проблемою залишається і не бажання самого працівника узаконювати свої відносини з роботодавцем, вважаючи що на сьогоднішній день це зменшить розміри заробітної плати , за рахунок сплати податків. Працівник при цьому не усвідомлює що при цьому він позбавляє себе встановлених законодавством соціальних гарантій. У цьому напрямку проводиться постійна роз’яснювальна робота.
Під час територіальних обстежень з питань легалізації та перевірок підприємств спеціалістами надаються консультації та розповсюджуються буклети з питань оформлення трудових відносин. З початку 2012 року розповсюджено 104 буклети з вищезазначених питань.
Були розроблені та розміщені в місцях масового скупчення та а також надані перевізникам міських маршрутів для розміщення у транспорті, плакати наглядної агітації.
З початку 2012 року у ЗМІ та на сайті міської ради опубліковані статті “Переваги легальної діяльності таксистів”; ”Легалізація зайнятості”; “Легалізація таксі у місті Южноукраїнську та “Як стати легальним таксистом?”, “ Головна мета Нової соціальної політики - стимулювання зайнятості та створення нових робочих місць”.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...