![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
21 серпня у місті Первомайськ відбувся обласний семінар-нарада з питань реалізації соціальних ініціатив Президента України у сфері соціального захисту населення, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
У заході взяли участь: заступник голови облдержадміністрації Іванцова Н.Б., начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Сивопляс О.В., Первомайський міський голова Дромашко Л.Г., представники структурних підрозділів облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій, міських голів, управлінь та відомств райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад.
До делегації нашого міста увійшли: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нікітіна Я. О., начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Гехад Е. Е., начальник служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради Горлова Н. А., директор Южноукраїнського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Дизик А. А.
Під час практичної частини учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи Первомайського виконавчого комітету у сфері соціального захисту населення, охорони здоров’я, розвитку сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на прикладі роботи відділення профілактичних та медичних оглядів щодо обслуговування здорового контингенту населення при отриманні усіх видів дозвільних документів, а також відвідали дітей – вихованців будинків сімейного типу Гориславець Л.І. та Гулько В.М. У первомайському дитячому садочку № 1 «Ластівка» гостям була представлена інноваційна модель співпраці працівників ДНЗ та батьківської громадськості. У міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розглянуто питання надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення та організації соціально – профілактичної роботи у місті.
Під час пленарної частини розглянуто та обговорено роботу виконавчого комітету Первомайської міської ради щодо захисту прав дітей, реалізацію в області соціальних ініціатив Президента України у сфері соціального захисту населення та доступності соціальних послуг (впровадження ставок фахівців із соціальної роботи), охорони здоров’я, освіти і науки, захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нікітіна Я.О.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...