![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Відповідно до Закону України „Про звернення громадян” громадяни України мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявами або клопотаннями щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.
Цей Закон надає громадянам певні права (ст. 18), покладає на органи державної влади, установи, підприємства, організації, посадових осіб відповідні обов'язки (статті 19, 29), передбачає заходи юридичної відповідальності, які можуть застосовуватися до суб'єктів, на яких покладено розгляд звернень громадян, у разі порушення ними законодавства про звернення (ст.ст. 24, 25). Ці права, обов'язки і заходи юридичної відповідальності є елементами механізму, що створює правові гарантії права на звернення.
Робота зі зверненнями в Южноукраїнському міському управлінні юстиції є важливою ділянкою роботи, яка контролюється начальником управління. Так, протягом І півріччя 2012 року до Южноукраїнського міського управління юстиції надійшло і було розглянуто 1 письмове звернення (протягом аналогічного періоду 2011 року – 1) – скарга на бездіяльність відділу державної виконавчої служби щодо виконання рішення суду. Звернення є необґрунтованими.
На особистий прийом начальника Южноукраїнського міського управління юстиції звернулося 29 осіб (протягом аналогічного періоду 2011 року – 24), до правової громадської приймальні - 31 особа (у 2011 році – 29), у поза робочий час – 10 (у 2011 році – 27), на опорних пунктах (за місцем роботи і проживання) – 12 (у 2011 році – 10). Всі питання від громадян надходили в усній формі і на них були надані обґрунтовані відповіді відповідно до діючого законодавства України.
Аналіз звернень громадян свідчить, що серед питань, які найбільше хвилюють мешканців м. Южноукраїнськ, необхідно виділити питання цивільного права, адміністративного права, трудового права, житлового права, сімейного права тощо.
Усі консультації надаються відповідно до ситуаційних обставин в галузі
цивільного, трудового, пенсійного, сімейного та іншого законодавства.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...