![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Секретар Южноукраїнської міської ради Євген Квасневський продовжує зустрічі з колективами підприємств, установ та організацій міста Южноукраїнськ.
Так, 21 червня відбулися зустрічі Євгена Квасневського з колективами Южноукраїнської загальноосвітньої середньої школи № 3 та дошкільного навчального закладу № 3 «Веселка» .
Коло питань, якими цікавився секретар ради, стосувались як досягнень освітніх закладів міста, так і проблемних питань, що потребують вирішення.
Під час зустрічей в загальноосвітній школі № 3 та дитячому садочку №3 Євген Квасневський оглянув стан приміщень закладів освіти, ознайомився з матеріально-технічною базою школи та дитсадка, відвідав кабінети школи та майстерні, дитячі групи садочка, тренажерний зал школи, їдальні, спальні для першокласників, комп’ютерний клас, ознайомився з інтерактивними дошками в класах, що були придбані для повноцінного навчання дітей, зупинилися на обговорені питання щодо підготовки навчальних закладів до нового навчального року.
Директор ЗОШ № 3 Олена Кокол в ході зустрічі звернула увагу на стан приміщень школи та наголосила, що проведення ремонтних робіт відбувається за підтримки батьків учнів школи та власними силами технічних працівників закладу, за що Олена Миколаївна висловлює їм велику вдячність.
Завідуюча дитячим садком №3 Олена Сучкова звернула увагу на необхідність виконання ремонту вуличного плескального басейну, ремонту підмостки стін приміщення дитячого садка, заміни світильників у спортивному залі.
Секретар міської ради Євген Квасневський зосередив увагу на питаннях фінансування, зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів міста та наголосив, що за підсумками проведених зустрічей необхідно розробити систему заходів, які будуть направлені на вирішення нагальних питань та подальшого розвитку освітньої галузі міста Южноукраїнська.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...