![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Стан розгляду звернень громадян Южноукраїнською ДПС Миколаївської області ДПС за січень - травень 2012 року.
Робота зі зверненнями громадян – важлива складова у діяльності податкової служби. У такий спосіб забезпечується зворотний зв’язок з громад кістю. На сьогодні основне завдання – забезпечити кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявника.
З метою забезпечення кваліфікованого, об’єктивного і своєчасного розгляду звернень громадян, а також оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявників в Южноукраїнській ОДПІ МО ДПС, посадовими особами державної податкової служби відповідно до графіків проводиться особистий прийом громадян у приймальні громадян міста.
Особистий прийом громадян
Южноукраїнська ДПС Миколаївської області приділяє значну увагу поліпшенню роботи приймалень громадян стосовно особистого прийому громадян та платників податків. Згідно з затвердженим графіком прийому громадян у приймальні громадян ЮУ ОДПІ МО ДПС посадовими особами органів державної податкової служби проводиться особистий прийом громадян.
Аналіз розгляду письмових звернень громадян
У січні-травні 2012 року було проведено 10 особистих прийомів, у порівнянні з минулим періодом січня-травня 2011 року, було проведено 9 усних прийомів.
Кількість письмових звернень від громадян, що надійшло до Южноукраїнської ОДПІ Миколаївської області ДПС у січні-травні 2012 року, становить 7 письмових звернень, включаючи Арбузинське відділення ЮУ ОДПІ МО ДПС, було розглянуто ще 6 письмових звернень від громадян, у порівнянні з минулим періодом січня-травня 2011 року, було розглянуто 13 письмових звернень.
Доступ до публічної інформації
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...