Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
8 червня відбулася зустріч секретаря Южноукраїнської міської ради Євгена Квасневського з керівником та особовим складом Южноукраїнського міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області, на якій обговорювались питання ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів.
На початку зустрічі Євген Квасневський найкращим працівникам вручив Почесні грамоти та подяки Южноукраїнської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення вагомих результатів у службовій діяльності, високу професійну майстерність, відданість справі зміцнення законності і правопорядку та з нагоди святкування 18 червня Дня дільничного інспектора міліції.
Від імені начальника УМВС України в Миколаївській області Парфенюка В.М. виконуючий обов’язки начальника Южноукраїнського міського відділу УМВС України в Миколаївській облласті Олег Коршун вручив секретарю Южноукраїнської міської ради Євгену Квасневському «Програму щодо реалізації принципу МВС України «Людина - понад усе!». Реалізація Програми можлива завдяки консолідації зусиль та забезпеченні спільної співпраці, партнерських стосунків між міліцією та органами місцевої влади і населенням з питань профілактики правопорушень.
В своєму зверненні до співробітників Южноукраїнського міського відділу УМВС України в Миколаївській області Євген Квасневський зупинився на основних питаннях міста, таких як: Державна Програма «Доступне житло», «Соціальні ініціативи Президента України В.Ф. Януковича», спільна робота з громадськими формуваннями, основні напрямки бюджетної політики міста, боротьба зі стихійною торгівлею в місті, ремонт доріг, облаштування спортивних майданчиків, поліпшення суспільної репутації міліції та ін.
Висловлюємо подяку депутату Южноукраїнської міської ради Наталі Черьомухіній за надані матеріали.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...