![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Експедиція просвітницько-екологічної акції «Хвилі Гіпанісу 2012», організаторами якої виступали: Олександр Ігнатьев, громадська організація «Гіпаніс» міста Первомайськ, екологічна асоціація «Зелений світ Поділля» міста Вінниця та фотоклуб «Ракурс» міста Первомайськ, що проходе свій водний маршрут руслом ріки Південний Буг, організовувала зустрічі з мешканцями населених пунктів по маршруту. 31 травня завітала і до міста Южноукраїнська з цілю підвищення екологічної культури населення, пропаганди розвитку цивільного зеленого туризму та привернення уваги до проблем збереження водних ресурсів, флори, фауни та історичних пам’яток на території басейну річки Південний Буг.
Експедиція провела Інтернет фотоконкурс «Гіпаніс- ракурси та сюжети 2012», та організувала пересування цієї фотовиставки з фото переможців та кращих робіт учасників Інтернет фотоконкурсу. Оцінювали роботи по 4 номінаціям: пейзаж, флора, фауна та вандалізм. На конкурсі біло представлено більше 600 фотокарток з різних кутків України. Активісти знайшлись і з нашого міста. У номінації “фауна” Олексій Чорномаз посів 1 місце, за що був віддячений грамотою. Вітаємо!
Попереду у експедиції ще місто Вознесенськ і останній пункт - місто Миколаїв, де офіційно міському голові Володимиру Чайці вручать прапор річки «Південний Буг» з гербами всіх областей, що мають такий скарб, який раніше називали «Бог».
А ми дякуємо таким людям, яким не байдуже наше навколишнє середовище, екологічне становище і які закликають людей бути більш шанобливими до того, що мають і не відноситись по варварські до історичних пам’яток на території басейну річки Південний Буг.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...