![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
29 травня у місті Южноукраїнську в ПК «Енергетик» відбувся Огляд-конкурс творчих робіт майстрів та аматорів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Миколаївської області під назвою «Збережемо своє коріння». Мета проведення конкурсу –дослідження, відродження, збереження, популяризація традицій декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, в рамках відзначення 75-річчя утворення Миколаївської області.
Участь у конкурсі прийняли делегація від Братського району
під керівництвом начальника відділу культури Наталі Беньковської та представників
групи декоративно-прикладного мистецтва. Роботи представлені були з «Братського
народного музею», районної бібліотеки та ін. Вразили експонатами етнографічної
групи 16-17 ст., своїм рушником «Дружби» довжиною
Арбузинській відділ культури під керівництвом Валентини Іваненко надав етнографічні експонати – зразки народного мистецтва: рушники, сорочки, народні картини, гончарні вироби та інше. Вразили своїми картинами, які зроблені з кісток риби.
З нашого міста свої роботи представляли: КЗ «Дитячя школа мистецтв», керівник гуртка «Художня вишиванка» Центру дитячої та юнацької творчості Надія Мала та Реґіна Овчаренко, яка свій талант відкрила лише на пенсії, пропрацювавши все життя електрозварювальником. Виготовляє свої чудові картини Реґіна Овчаренко з природного матеріалу (Бузькі ракушки, яєчна плівка, Бузького сміття тощо).
Оцінювання робіт, наданих на Огляд-конкурс, проводить журі. До складу журі входять представники організаторів - голова Миколаївського обласного осередку національної спілки майстрів народного мистецтва України Ліана Лістунова та член національної спілки народного мистецтва України Олександра Склярова.
Всі учасники відзначаться подяками управління культури Миколаївської обласної державної адміністрації. Переможці Огляду - конкурсу, яким буде присуджено 1,2 та 3 місця, будуть нагороджені дипломами управління культури Миколаївської обласної державної адміністрації та приймуть участь в обласній виставці, присвяченій 75-й річниці утворення Миколаївської області, Всеукраїнській виставці конкурсі народного мистецтва «Кращий твір року» та Всеукраїнській виставці «Барвиста Україна».
Тож, хай переможе найкращий!
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...