![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
За клопотанням ВП ЮУ АЕС Южноукраїнською міської радою прийняте рішення №1293 від 16.06.2010 «Про надання згоди міської ради на прийом в комунальну власність територіальної громади міста Южноукраїнська об’єктів соціальної інфраструктури від відокремленого підрозділу «Южно-Українська атомна електростанція» державного підприємства Національна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», а саме гуртожитку №10 за адресою: вул. Молодіжна, 11,15.
Рішенням Южноукраїнської міської ради від 06.10.2011 №323 надана згода на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку №10 за адресою: вулиця Молодіжна, 11, 15, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська.
Відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» (Далі – Закон) громадяни, які на законних підставах тривалий час (не менше п'яти років) зареєстровані та фактично проживають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для проживання сімей, та не мають іншого власного житла мають право приватизувати займані житлові приміщення.
Для розв’язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло при виконавчому комітеті міської ради створено відповідну комісію.
У разі виникнення питань щодо проживання в гуртожитках (виселення, приватизації, реєстрації місця проживання та інших) пропонуємо звертатися до відділу правової роботи, квартирного обліку та приватизації юридичної служби міської ради за телефоном 5-62-86 або у робочий час з 8 до 17 години в кабінет № 16 (І поверх) у приміщенні виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 48.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...