![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
9 травня 2012 року відбулося святкування 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
Під час проведення загальноміських заходів з нагоди зазначеного свята, на території меморіального комплексу була організована святкова торгівля, у якій взяли участь суб’єкти господарювання міста: приватне підприємство «Южноукраїнський комбінат харчування» (засновник підприємства Єременко В.А.) комунальне підприємство «Південсервіс» (директор Дроздова М.Б.) та підприємці: Абаносімова О.П., Божко Н.М., Ероянц Д.О, Семенов М.В., Синявська Н.М., Штефан О.В.
Традиційно відбулося частування мешканців міста запашною та смачною солдатською кашею, яку суб’єкти господарювання приготували благодійно. Кашу куштували як дорослі, так і діти.
Приготуванням каші та роздачею її із солдатської кухні займалося приватне підприємство «Южноукраїнський комбінат харчування». Зазначене підприємство готувало кашу за свої кошти та за допомогою підприємців: Войтка І.Г., Горєлого О.С., Гусєва,.І.М., Зварича М.В., Шарпак О.В., Матуляка І.М., Левицької Т.Г., Пірог Т.А., Пірога В.В., Подніколенко І.С., Бірюкової Н.Є., Павловської Ю.М., Кіфоренко Т.Ю., Дегтярьової Н.І., Севастянової О.М., Смілянського Ю.Г., Шульги М.Ю
Пригощали солдатською кашею і підприємці у своїх торгових палатках. Також, підприємцем Фесенко В.М, яка не приймала участь у святковій торгівлі було організовано приготування та роздачу солдатської каші.
Займались організацією приготування солдатської каші та дегустували її фахівці відділу сприяння підприємництву управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради.
Здійснювала торгівлю карнавальною атрибутикою підприємець Філіпова Т.В., організовував дозвілля дітей на батуті підприємець Топольницький О.В. (м. Южний).
Дякуємо суб’єктам господарювання за активну участь у громадському житті міста.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...