![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
9 травня 2012 року відбулися урочистості з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Колони ветеранів Великої Вітчизняної війни, організацій та установ, учнів навчальних закладів, міських жителів, попереду яких рухався бронетранспортер з символічним прапором Перемоги, урочистою ходою прийшли до Меморіального комплексу, де відбувся мітинг. З промовами виступили секретар міської ради Євген Квасневський, генеральний директор відокремленого підприємства “Южно-Українська атомна електростанція” Віссаріон Кім, командир військової частини №3044 Василь Левицький, військовий комісар Южноукраїнсько - Арбузинського об’єднаного міського військового комісаріату Валентин Чернозубенко, учасник бойових дій Євгенія Пустовойт, учасник Великої Вітчизняної війни Віра Бохонова.
Для учасників мітингу було підготовлено концертну програму колективами міста.
Після мітингу ветерани великої Вітчизняної війни були запрошені до Палацу культури «Енергетик», де їх чекав святковий стіл та концертна програма, підготовлена творчими колективами міста. На заході були присутні секретар міської ради Євген Квасневський, генеральний директор відокремленого підприємства “Южно-Українська атомна електростанція” Віссаріон Кім, начальник управління праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, голова громадської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Володимир Пономарьов.
В міському музеї «Козацької слави та військової техніки» до 67-річчя Перемоги працівниками музею, колекціонерами нашого міста та представниками Южноукраїнської міської організації Партії регіонів Юрієм Бірюковим і Наталею Черьомухіною оформлено виставку-експозицію «Шляхами болю й перемоги. З пам’яттю про незабутнє», на якій представлено: медалі, ордени, зброю періоду Великої Вітчизняної війни, архівні документи. На великому проекторі транслювався фільм про події Великої Вітчизняної війни. Музей відвідало близько 1500 осіб.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...