![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
23 квітня 2012 року у дошкільному навчальному закладі № 8 «Казка» відбулося друге засідання школи педагогічної майстерності для вихователів ІІ молодших та середніх груп з питання: «Моральне виховання дітей дошкільного віку через гру».
У засіданні прийняли участь методист методичного кабінету управління освіти Малахова Т.М., завідувач ДНЗ № 8 «Казка» Припутень Н.А., вихователі-методисти Петросян М.Р., Омельченко Т.М., керівник школи педагогічної майстерності вихователь Спірідонова С.М. та вихователі ДНЗ міста.
Керівник школи педагогічної майстерності вихователь Спірідонова С.М. поділилася досвідом роботи з питання: «Моральне виховання дітей дошкільного віку через гру».
Вихователь Форналь Н.А. показала з дітьми ІІ молодшої групи драматизацію казки «Теремок». Вихователь удосконалювала координацію та злагодженість рухових дій дітей, спонукала їх до активної участі в театралізації, сприяла створенню позитивних емоційних переживань, продовжувала закріплювати знання дітей про весну, весняні явища та про диких тварин і їх звички, розвивала мову, пам'ять, мислення, уяву, навчала виразно вимовляти фрази, розвивала акторські здібності та формувала в дітей живий інтерес до театралізованої гри.
Вихователі обговорили тему засідання і зробили висновок, що гра сприяє розвитку творчих здібностей і пізнавальної активності дітей, моральному розвитку дошкільників та формуванню пізнавальної уяви.
Засідання пройшло цікаво, педагоги поповнили свої знання досвідом.
Методист управління освіти Малахова Т.М. високо оцінила досвід роботи закладу з даного питання, організаційні уміння керівника школи педагогічної майстерності - вихователя Спірідонової С.М , плідну роботу молодого вихователя з даного питання - Форналь Н.А., яка належним чином формує у молодших дошкільників базові якості особистості: працелюбність, спостережливість, людяність, відповідальність.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...