Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Благодійна організація «Фонд братів Кличко» оголошує всеукраїнський конкурс на встановлення дванадцяти дитячих спортивних майданчиків прибудинкового формату, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном. Конкурс проводиться в рамках проекту «Клич друзів – граймо разом!» за підтримки Фундації Кока-Кола.
Своїм проектом організатори мають на меті повернути традиції здорового способу життя, створити умови для спільного родинного дозвілля, сприяти зміцненню здоров’я дітей у містах і селах України.
Для участі у конкурсі запрошуються діти та їх батьки, які разом ведуть активний спосіб життя, займаються спортом або туризмом та регулярно організовують у дворі активні ігри та розваги для дітей і родин, які мешкають поруч.
Члени родин(и) мають надіслати колективного листа і фотографії, які висловлюють досвід спільних родинних занять спортом, проведення активних ігор серед дітей або туристичні пригоди. У листі обґрунтувати необхідність встановлення дитячого спортивного майданчика у власному дворі, розказати про спортивні заходи для дітей, які вони організовують, а також про плани щодо популяризації здорового способу життя у своїй сім’ї та серед сусідів.
Автори дванадцяти найкращих історій отримають у подарунок дитячий спортивний майданчик, що буде встановлений організаторами конкурсу улітку 2012 року.
Конкурс триває з 2 квітня до 25 травня 2012 року.
Детальніша інформація на сайті http://play.klichkofund.org.ua.
Контакти: Тетяна Дмитрієва, БО «Фонд братів Кличків», тел.: (044)-492-80-05.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...