![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що у лютому 2012 року в пошуках роботи до державної служби
зайнятості звернулись 172 не зайнятих трудовою діяльністю особи, що на 5% менше
ніж у відповідному місяці 2011 року. Із зареєстрованих впродовж місяця
незайнятих громадян, 83,1% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 березня 2012 року перебували 758 не зайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 20,3% менше порівняно з відповідною датою 2011 року. Із числа незайнятих громадян 63,3% складали жінки, 51,3% – молодь у віці до 35 років, 26% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційний статус безробітних на 1 березня 2012 року мала 731 особа (на 1 березня 2011 року – 928 осіб), з них 64,2% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних, 52 особи раніше займали робітничі місця, 37 – посади службовців, 11 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 березня 2012 року становив 2,5% середньорічної кількості населення працездатного віку (з січня 2012 року у чисельності населення працездатного віку враховано жінок віком 55 років).
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста, кількість вільних робочих місць та вакантних посад порівняно з минулорічним показником скоротилась на 3 одиниці і на 1 березня 2012 року становила 26 місць. Навантаження незайнятого населення на одну вільну вакантну посаду на 1 березня 2012 року становило 29 осіб, що на 4 особи менше ніж на відповідну дату 2011 року.
За сприяння державної служби зайнятості, у лютому 2012 року було працевлаштовано 73 особи, що на 17,7% більше ніж у відповідному місяці минулого року. Рівень працевлаштування у лютому 2012 року склав 8,1% та відносно відповідного місяця 2011 року зріс на 2,4 відсоткових пункта.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...