Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
13 березня 2012 о 13.00 в залі засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулася семінар-нарада Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Миколаївській області за участю першого заступника начальника Інспекції - Жердєва Миколи Георгійовича та начальника відділу контролю за будівництвом об’єктів по Північному регіону Інспекції - Ковальчука Сергія Миколайовича з представниками керівництва міста та суб’єктами господарської діяльності у сфері, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури.
Основні питання наради:
- реалізації вимог містобудівного законодавства;
- роз’яснення норм закону України "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності", з введенням в дію якого поширшав перелік порушень, а відповідальність (розмір штрафів) зросла.
Також, інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Миколаївській області нагадала, що до кінця 2012 року "власники " самозабудов мають можливість пройти процедуру введення їх в експлуатацію в спрощеному порядку. Зокрема, це стосується індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків та господарських присадибних будівель та споруд, збудованих до 31.12.2009 без дозволу на проведення будівельних робіт.
Для цього необхідно до 31.12.2012 надати в інспекцію заяву встановленої форми про прийняття об’єкта в експлуатацію з переліком документів, які визначені в наказі Мінрегіонбуду від 24.06.2011 №91.
Зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації є підставою для оформлення права власності на нього.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...